Twój niezwykły sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i zarazem pełne przydatnych funkcji. Wszystko dlatego, aby zapewnić naszym partnerom i ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Założenie sklepu online na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań dopasowanych do różnorodnych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz przesyłek, również do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami cen, a jest to jedynie fragment proponowanych przez nas rozwiązań.

Według zebranych przez nas informacji, korzystanie ze stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia od 2 do 4 godzin pracy dziennie. Nasi eksperci regularnie dodają nowe funkcje, byś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując przy tym maksimum czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać korzystny plan, przystosowany do Twoich wymagań. Co więcej, masz szansę wypróbowania naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest rzeczywiście proste i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Otwierając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś i pragniesz połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To świetne wyjście, jeżeli planujesz zacząć dorabiać do wynagrodzenia, ale też przetestować pomysł na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Otwórz sklep internetowy na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać znacznie więcej informacji.